Замовити дзвінок
Замовити дзвінок

Дякуємо, Ваша заявка прийнята.

В найближчий час менеджер зв'яжеться з Вами.

Головна Статті Чи достатньо електронної копії документу для надання ДФС України або іншим перевіряючим органам у разі перевірки?

Чи достатньо електронної копії документу для надання ДФС України або іншим перевіряючим органам у разі перевірки?

Так, за умови наявності на документі діючого на момент підписання КЕП/ЕЦП.

Так, за умови наявності на документі діючого на момент підписання КЕП/ЕЦП.

Але що ж робити в разі податкової перевірки? 
Як надавати податковій службі відомості з електронної програми?

При виїмці державними органами можуть вилучатися оригінали. В цьому випадку документи надаються в наступному порядку: Електронні документи записуються на компакт-диск з можливістю одноразового запису (носій типу CD-R або DVD-R). Відповідно до статті 7 Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг» оригіналом електронного документа вважається електронний примірник документа з обов’язковими реквізитами, у тому числі з електронним цифровим підписом. Електронні носії передаються представникам державних органів. Після цього вони можуть перевірити підписи в електронних документах за допомогою надійного засобу КЕП/ЕЦП. Засіб КЕП/ЕЦП вони можуть отримати у розробника. Якщо при виїмці державні органи повинні отримати лише копії, то електронні документи роздруковуються на папері.

Паперові копії завіряються підписом керівника підприємства і печаткою в порядку, встановленому для паперових документів. Відповідно до статті 7 Закону України «Про електронні документи та електронний документообіг» копією електронного документа на папері є візуальне подання його на папері, яке засвідчене в порядку, встановленому законодавством. Завірені копії документів передаються представникам державних органів

Дата публикации 11.05.2018
Новости и статьи
Податковий розрахунок об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ – у M.E.Doc
Об'єднана звітність з ПДФО та ЄСВ
детальніше
ХМАРНИЙ КОМП’ЮТЕР ДЛЯ БУХГАЛТЕРА
Хмарний комп'ютер для бухгалтера
детальніше
М.E.Doc реалізував в Україні міжнародний формат банківських рахунків ІBAN
З 5-го серпня 2019 року М.E.Doc спільно з Незалежною асоціацією банків України (НАБУ) запускають IBAN. У програмі M.E.Doc банки зможуть відкривати гривневі та валютні рахунки за новим стандартом.
детальніше
Фізична особа – підприємець (підприємець, ФОП)
Фізична особа – підприємець (підприємець, ФОП) — найпростіша організаційно-правова форма суб’єкта господарської діяльності, для якої не передбачено установчих документів та стартового капіталу.
детальніше