Замовити дзвінок
Замовити дзвінок

Дякуємо, Ваша заявка прийнята.

В найближчий час менеджер зв'яжеться з Вами.

M.E.Doc

Наші основні інструменти у роботі:

  • Відповідальне ставлення до вимог клієнта
  • Пунктуальність
  • Точність
  • Досвід
  • Уважність

 

Вартість: Уточнюйте
Наши переваги
Введіть ваш номер

Спасибо, Ваш заказ принят.

В ближайшее время менеджер свяжется с Вами.

«M.E.Doc» – це система електронного документообігу, яка допоможе в роботі з документами різних типів і призначення: звітами, податковими накладними, актами, рахунками та ін.

Купити Медок можна за допомогою нашого сайту, зробивши замовлення на спеціальній сторінці. Після придбання програми medoc ви зможете безперешкодно подавати звітність в усі фіскальні органи:

- Державну фіскальну службу;
- Держстат;
- Пенсійний фонд України;
- Фонд соціального страхування України.

М.e.doc  - це єдиний ресурс, що дозволяє створити форму звітності ЄСВ в електронному вигляді безкоштовно. Для всіх, хто ще не знайомий з особливостями роботи програми, розміщені докладні відеоуроки по створенню форм і подання електронних звітів на нашому сайті медок.

Усі звіти «M.E.Doc» завіряються ЕЦП (електронним цифровим підписом), тому є оригіналами. Регулярне і своєчасне оновлення програми «M.E.Doc» дозволяє користувачеві бути впевненим відповідно кожного бланка чинним законодавчим нормам.

Більше того, багато підприємців сьогодні поспішають купити «M.E.Doc» у зв’язку забезпечено високим рівнем захисту документів усередині системи. Будь-яка конфіденційна інформація буде надійно захищена від сторонніх.
У порівнянні з паперовими архівами ще однією перевагою системи є простота в роботі. Не потрібно шукати необхідну накладну серед папок на численних полицях. Кілька кліків мишкою – і потрібний документ перед вашими очима.
Серед відгуків тих, хто вже встиг «M.E.Doc» купити, багато інформації щодо простоти інтерфейсу цієї системи документообігу. Навіть недосвідчений користувач, який раніше не мав справи з подібними ресурсами, зможе орієнтуватися в системі, створювати нові файли, знаходити дані в архівах.

Багато компаній завдяки тому, що купили «M.E.Doc» значно підвищили рівень своєї довіри на ринку і зарекомендували себе істинними професіоналами. Адже в їх документації та звітних файлах немає помилок. Всі бланки відповідають законодавчим нормам. Більше того, ціна на «M.E.Doc» також виправдана можливістю спостерігати за пересуванням документів в ході перевірки. Тобто ви можете не тільки зберігати, редагувати і створювати звітні бланки, але і стежити за тим, на якій стадії перевірки вони знаходяться.