Замовити дзвінок
Замовити дзвінок

Дякуємо, Ваша заявка прийнята.

В найближчий час менеджер зв'яжеться з Вами.

Головна Про компанію

Про компанію

Професійна команда фахівцем з надання послуг бухгалтерського обслуговування та юридичного супроводу

  • Одне з наших головних відмінностей від інших компаній - у нас працюють не тільки бухгалтери. У нашому штаті є юристи, податкові юристи, програмісти, аудитори. Вони працюють в тісній зв'язці з бухгалтерами - тому з бухгалтерією немає проблем. Ваша бухгалтерія ведеться з урахуванням навіть незначних вимог контролюючих органів.
    Кожна дія у вашій бухгалтерії проходить багаторазову перевірку нашої служби контролю якості. Податковий юрист відстежує всі зміни в законах - бухгалтерія ведеться за останніми правилами бухгалтерського обліку.
  • Ми ведемо облік за новими технологіями - це прискорює роботу програми. У нас свої штатні програмісти, які оперативно її вирішують. Вам не потрібно годинами чекати фахівця. Є термінове питання? Ви в будь-який момент доручаєте бухгалтеру завдання - так, як якщо б він сидів у сусідньому кабінеті. У нас є чіткі бізнес-процеси - система працює без збоїв. Вам з нами зручно.
  • Наші бухгалтери постійно рекомендують вам способи оптимізації ваших витрат. Вони бачать зміни, прораховують можливе збільшення платежу - і попереджають вас. Ви керуєте бухгалтерією, розуміючи наслідки кожного кроку. За роки ви економите величезні кошти.
  • Потрібні додаткові послуги? Отримайте їх у нас за пільговими цінами. Призначена перевірка? Грамотно представляємо інтереси вашої компанії. Складна операція? Допомагаємо її провести правильно. Ведемо обліковий діяльність при складних схемах і специфічних видах діяльності. Ви отримуєте у нас всі необхідні послуги.
Новости и статьи
Податковий розрахунок об’єднаної звітності з ПДФО та ЄСВ – у M.E.Doc
Об'єднана звітність з ПДФО та ЄСВ
детальніше
ХМАРНИЙ КОМП’ЮТЕР ДЛЯ БУХГАЛТЕРА
Хмарний комп'ютер для бухгалтера
детальніше
М.E.Doc реалізував в Україні міжнародний формат банківських рахунків ІBAN
З 5-го серпня 2019 року М.E.Doc спільно з Незалежною асоціацією банків України (НАБУ) запускають IBAN. У програмі M.E.Doc банки зможуть відкривати гривневі та валютні рахунки за новим стандартом.
детальніше
Фізична особа – підприємець (підприємець, ФОП)
Фізична особа – підприємець (підприємець, ФОП) — найпростіша організаційно-правова форма суб’єкта господарської діяльності, для якої не передбачено установчих документів та стартового капіталу.
детальніше